Wojciech Indyk Fotografia.jpg

Co jest dla mnie najważniejsze w fotografii? By odbiorca dostrzegł  i poczuł emocje, kiedy ogląda moje zdjęcia. Żeby był zaskoczony tym, jakie niezwykłe chwile można uchwycić w kadrze.


W kreowanie fotografii wkładam całego siebie, poświęcam się temu. Chcę zachować na przyszłość skrawek rzeczywstości, bo jestem przekonany, że niektóre fotografie będą stawały się dla Was z każdym rokiem coraz cenniejsze. I te obrazy mam w głowie, kiedy fotografuję.

Uwielbiam fotografię ślubną, bo pozwala na uwiecznienie najpiękniejszych wspomnień. A gdy robię to, co lubię, jestem szczęśliwy. Sam brałem niedawno ślub, więc wiem, jak to jest być po drugiej stronie i rozumiem, jak istotne jest, by fotograf w dyskretny i profesjonalny sposób uczestniczył w tym wyjątkowym dla Pary Młodej dniu.

Od zawsze czułem wielkie pragnienie dokumentowania ważnych momentów i myślę, że to dlatego fotografia stała się moją pasją. Możliwość zarejestrowania wspaniałych chwil Waszego życia jest dla mnie wielkim darem. Zachwyca mnie to, że dzięki moim zdjęciom będziecie mogli wrócić do tego niezwykłego czasu, który już nie powróci.

W obszarze moich zainteresowań znajduje się również fotografia portretowa. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio.